Meet the team

Meet the team

Een duidelijk, precies en snel antwoord op je vraag… dat is toch een minimumvereiste, vind je niet?

Bij visit.brussels zijn we ervan overtuigd dat één directe contactpersoon hebben veel gemakkelijker, aangenamer en efficiënter is.

Zo past er meteen een gezicht bij de naam. Daarom stellen we je graag ons team voor...

  • Elisabeth Van Ingelgem

    Director Convention Bureau & Association bureau

    +32 (0)2 5495051

    M : +32 (0)498 137 164

    e.vaningelgem@visit.brussels

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  • Virginie Lurkin

    Manager Convention Bureau

    +32 (0)2 5495035

    M: +32 (0)479 723 742

    v.lurkin@visit.brussels

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  • Margaux Huvelle

    Business Development Expert

    +32 (0)2 549 53 92

    M: +32 (0)493 30 35 35

    m.huvelle@visit.brussels

    Expertise:

    • Sustainability & CleanTech
    • Ecology, environnement, cleantech
    • Life Sciences & BioPharma
    • Agriculture & Food
    • Education
    • Social Sciences
    • Transport & Logistics
    • Sciences

    Brussel en Margaux delen een langdurige liefdesrelatie. Ze woonde zes jaar in de hoofdstad terwijl ze haar studies in vreemde talen voltooide, om vervolgens haar carrière te starten in Duitsland. Na twee jaar kwam ze terug naar Brussel om er aan de slag te gaan als projectmanager. Nu wil ze haar passie voor de verborgen pareltjes en culturele diversiteit van Brussel met je graag delen. 

  • Edoardo Guglielmino

    Meetings Expert

    t | +32(0)2 548 04 64

    M: +32 (0)490 138 694

    e | e.guglielmino@visit.brussels 

    Expertise:

    • Sustainability & CleanTech
    • Ecology, environnement, cleantech
    • Life Sciences & BioPharma
    • Agriculture & Food
    • Education
    • Social Sciences
    • Transport & Logistics
    • Sciences

    Na 10 jaar lang in Lyon te hebben doorgebracht, waar hij talloze locaties promootte en alles te weten kwam over koken, kon hij de lokroep van Brussel niet langer weerstaan. Als overtuigd en trots EU-burger koos hij ervoor om de hoofdstad van 500 miljoen Europeanen over de hele wereld te vertegenwoordigen.

  • Olivier Nussbaum

    Business Development Expert

    +32 (0)2 5495057

    M: +32 (0)498 717 542

    o.nussbaum@visit.brussels

    Expertise:

    • Business Services
    • Commerce & Retail
    • Industries
    • Law
    • Management
    • Life Sciences & BioPharma
    • Sports & Leisure
    • Sciences

    Olivier begon zijn carrière als Events Sales Manager voor verschillende hotelmerken. In zijn vrije tijd speelt hij rugby voor Royal Kituro Rugby Club, een van de meest iconische clubs van Brussel.

  • Sandrine Plantoir

    Meetings Expert

    +32 (0)2 5495036

    s.plantoir@visit.brussels

    Expertise:

    • Business Services
    • Commerce & Retail
    • Industries
    • Law
    • Management
    • Life Sciences & BioPharma
    • Sports & Leisure
    • Sciences

    Sandrine heeft een master in toegepaste communicatie en public relations. Ze bouwde haar carrière op in verschillende grote bedrijven en richt zich nu op kwaliteitsevenementen. Haar passie? Muziek en de beste festivals in de stad.

  • Thierry Van Eyll

    Business Development Expert

    +32 (0)2 5495052

    M: +32 (0)474 839 648

    t.vaneyll@visit.brussels

    Expertise:

    • ICT
    • Digital technologies
    • Business Services
    • Economics & Finance, Banking
    • Media & Creative Industries
    • Safety & security
    • Transport & Logistics
    • Sciences

    Na Brussels Airlines en Qatar Airways vond Thierry zijn toevlucht bij visit.brussels. Hij speelt waterpolo op hoog niveau in Brussel en zal er alles aan doen om van jouw evenement een groot succes te maken!

  • Natacha Duchesne

    Meetings Expert

    +32 (0)2 5495038

    M: +32 (0)471 951 118

    n.duchesne@visit.brussels

    Expertise:

    • ICT
    • Digital technologies
    • Business Services
    • Economics & Finance, Banking
    • Media & Creative Industries
    • Safety & security
    • Transport & Logistics
    • Sciences

    Let's meet Natacha!

  • Mathilde Dugautier

    Business Development Support

    +32 (0)2 5495015

    M: +32 (0)474 787 679

    m.dugautier@visit.brussels

    Na een eerst ervaring in een PCO, sluit Mathilde zich aan bij het Convention Bureau van visit.brussels.

    Altijd klaar om te ervaren wat Brussel te bieden heeft, kan je Mathilde ontmoeten in pop-up bars, concerten, restaurants,...

    Dankzij haar passie voor de bestemming kan ze de lokale leden van internationale verenigingen overtuigen om zich kandidaat te stellen voor Brussel.

  • Philippe Ardito

    Project Coordinator & Communities – Welcoming Expert

    +32 (0)2 5495393

    M: +32 (0)477 341 046

    f.ardito@visit.brussels

    Na zijn studie toerisme in Brussel te hebben voltooid, werkte Philippe 10 jaar lang op Brussels Airport. Daarna werkte hij 4 jaar in de evenementensector, en daarop 5 jaar in de MICE-sector. Hij is gepassioneerd door het Brusselse nachtleven.

  • Anne Reynens

    Manager Ambassador & International Programs

    +32 (0)2 549 53 91

    M: +32 (0)476 29 18 11 

    a.reynens@visit.brussels

    Al dertig jaar is Anne actief in het promoten van grote Waalse en Brusselse evenementen. Met grote nieuwsgierigheid kijkt ze steeds uit naar de culturele nieuwigheden in Brussel. Networking blijft voor haar een prioriteit in haar dagelijks leven.

    Ontdek hier onze Association team!

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  • visit.brussels representatives abroad

    Key contacts in Europe

    Germany: Hans-J. Kremer

    Based in Berlin

    +49 (0)30 20 60 71 605 | M: +32 (0)490 52 21 81 & +49 (0)174 314 41 09 

    h.kremer@visit.brussels

    Spain: Nuria López

    Based in Barcelona

    +34 932 722 601 | M: +32 (0)490 52 21 83 & +34 662 604 023

    n.lopez@visit.brussels

    France: Laetitia Leroy

    Based in Paris

    +33(0)1 53 85 05 14 | M: +32 (0)490 52 21 78

    l.leroy@visit.brussels

    Netherlands: Helene Visser

    Based in Amsterdam

    +31 (0)20 524 43 45 | M: +32 (0)49052 21 79 & +31 (0)6 20 54 43 92

    h.visser@visit.brussels

    Italy: Ursula Jone Gandini

    Based in Milano

    +32 (0)490 52 21 82 | M: +39 347 50 97 739

    u.gandini@visit.brussels

    UK: Symeon Vasileiadis

    Based in London

    M: +32 (0)490 52 21 84 |M: +44 747 89 63 078

    s.vasileiadis@visit.brussels

    Key contacts overseas (BRICs & USA)

    Brazil (Based in São Paulo)

    Marcelo Kaiser (MKaiser@aviareps.com) – General Manager

    Rafaela Gross Brown (rbrown@aviareps.com) - Trade

    Ana Lucia Severo (asevero@aviareps.com) - PR

    Russia (Based in Moscow)

    Anton Melnikov (AMelnikov@aviareps.com) – Trade & Mice

    Ekaterina Lenkova (ELenkova@aviareps.com) - PR

    Victoria Mukranova (VMukranova@aviareps.com) – General Manager

    India (Based in Mumbai)

    Joseph Fernandes (JFernandes@aviareps.com) – General Manager

    China (Based in Beijing)

    Jerome Leroux (JLeroux@aviareps.com) - Director

    Charlie Cui (CCui@aviareps.com) - MICE Manager

    Eve Zhang (EveZhang@aviareps.com) - Integrated Marketing Manager

    Lorna Long (llong@aviareps.com) - Travel Trade Marketing Director

    USA (Based in New York)

    Daniella Middleton (daniella.middleton@aboutdci.com) –Account Manager