Packages Brussels Art Nouveau en Art Deco Festival

Ontdek art nouveau meesterwerken tijdens een geleid bezoek van het Brussels Art Nouveau and Art Deco Festival.
Kies uit één van deze exclusieve packages ! 
Organisator : Explore.brussels

  • Pack Horta & Classics - SOLD OUT - 55€ - 11 EN 12 MAART

    Dankzij het pack Horta & Classics ontdekt u niet alleen twee meesterwerken van Victor Horta: de Solvay en Max Hallet herenhuizen maar ook het Otlet herenhuis van Octave van Rysselberghe. U zal ook een bezoek brengen aan het NIR, vermaard om zijn akoestische kwaliteiten, Villa Empain,  lang aan haar lot  overgelaten maar gerestaureerd, en het Palais de la Folle Chanson, met een adembenemend zicht op de hoofdstad. 

    Alle vermelde bezoeken zijn inbegrepen in de pakketprijs.

  • Pack 1 

    • Zaterdag: 10:00 Max Hallet Herenhuis, Louizalaan 346, 1050 Brussel – 12:00 Solvay Herenhuis, Louizalaan 224, 1050 Brussel – 14:20 Otlet Herenhuis, Florencestraat 13, 1000 Brussel            
    • Zondag : 11:20 INR, Heilig-Kruisplein, 1050 Brussel – 13:30 Villa Empain, Franklin Rooseveltlaan 67,  1050 Brussel – 15:20 Palais de la Folle chanson, Generaal Jacqueslaan 2, 1050 Brussel   
  • Pack 2 

    • Zaterdag: 10:00 Max Hallet Herenhuis, Louizalaan 346, 1050 Brussel – 12:00 Solvay Herenhuis, Louizalaan 224, 1050 Brussel – 14:20 Otlet Herenhuis, Florencestraat 13, 1000 Brussel
    • Zondag :11:20 Palais de la Folle chanson, Generaal Jacqueslaan 2, 1050 Brussel,– 14:00 INR, Heilig-Kruisplein, 1050 Brussel – 15:30  Villa Empain, Franklin Rooseveltlaan 67,  1050 Brussel
  • Pack Horta & Spirits - SOLD OUT - 55€ - 18 EN 19 MAART

    Dankzij het pack Horta & Spirits ontdekt u drie meesterwerken van Victor Horta: de Solvay en Max Hallet herenhuizen en de school Catteau-Horta. U zal ook een bezoek brengen aan het Haerens herenhuis, het huis en de tuinen van Buuren met origineel meubilair en de Sint-Augustinuskerk, met zijn allesbehalve traditionele volumes. 

    Alle vermelde bezoeken zijn inbegrepen in de pakketprijs.

  • Pack 1

    • Zaterdag : 10:00 Max Hallet Herenhuis, Louizalaan 346, 1000 Brussel - 12:00 Solvay Herenhuis, Louzalaan 224, 1000 Brussel - 16:20 Catteau-Horta kleuterschool, Saint Ghislainstraat 40, 1000 Brussel
    • Zondag : 10:00 van Buuren Museum, Léo Erreralaan 41, 1180 Brussel 14:00 Sint Augustinus Kerk, hoogte honderdplein, 1190 Brussel - 16:00 Haerens Herenhuis, Brugmannlaan 384 en looflaan 2, 1180 Brussel
  • Pack 2

    • Zaterdag : 10:00 Max Hallet Herenhuis, Louizalaan 346, 1000 Brussel - 12:00 Solvay Herenhuis, Louizalaan 224, 1000 Brussel - 16:20 Catteau-Horta kleuterschool, Saint-Ghislainstraat 40, 1000 Brussel
    • Zondag : 10:00 van Buuren Museum, Léo Erreralaan 41, 1180 Brussel - 14:20 Haerens Herenhuis,  Brugmannlaan 384 en looflaan 2, 1180 Brussel – 16:00 : Sint Augustinus Kerk, Hoogte honderdplein, 1190 Brussel
  • Pack Palace - SOLD OUT - 55€ - 25 EN 26 MAART

    Dankzij het Palace pack ontdekt u het Autrique huis en van Eetvelde herenhuis, twee werken van Horta, gevolgd door het schoolcomplex la Ruche/Josaphat. U zal ook een bezoek brengen aan het Spaans geïnspireerde Herrero huis, Résidence Insula gebouwd in de Paquebot-stijl, en het meer luxueuze Résidence Palace. Sluit het Festival feestelijk af met een  ‘Roaring Twenties ‘ avond in de Archiduc

    Alle vermelde bezoeken zijn inbegrepen in de pakketprijs.

  • Pack 1

    • Zaterdag : 10:30 Autrique Huis, Haechtsesteenweg 266, 1030 Brussel - 12:30 La Ruche/josaphat scholengroep, Josaphatstraat 229, 1030 Brussel - 14:20 van Eetvelde Herenhuis, Palmerstonlaan 4, 1000 Brussel
    • Zondag : 10:30 Residence Palace, wetstraat 55, 1000 Brussel - 12:30 Herrero huis, Opaallaan 11, 1030 Brussel - 15:40 Résidence Insula, Vergoteplein 1, 1200 Brussel - 20:00 Archiduc, Antoine Dansaertstraat 6, 1000 Brussel
  • Pack 2

    • Zaterdag : 10:30 Autrique Huis, Haechtsesteenweg 266, 1030 Brussel - 12:30 La Ruche/josaphat scholengroep, Josaphatstraat, 229, 1030, Brussel - 16:20 van Eetvelde Herenhuis, Palmerstonlaan 4, 1000 Brussel
    • Zondag : 10:30 Résidence Palace, wetstraat 55, 1000 Brussel - 14:20 Résidence Insula, Vergoteplein 1, 1200 Brussel  - 17:30 Herrero huis, Opaallaan 11, 1030 Brussel - 20:00 Archiduc, Antoine Dansaertstraat 6, 1000 Brussel