Ontdekkingsrally in Brussel

Geen geheimen meer voor u in Brussel! Ontdek Brussel zoals u het nog nooit zag, dankzij wandeltochten. Een stadsplan, een vragenlijst en een reisweg, meer hebt u niet nodig om enkele leuke uren te beleven met totaal onverwachte activiteiten! Iedereen komt hierbij aan zijn trekken, van de creatievelingen over de meer wetenschappelijk aangelegden tot de sportievelingen: plezier voor iedereen, met diversiteit als sleutelwoord. En ook aan de innerlijke mens wordt gedacht: bij een echte ontdekking van Brussel hoort immers een hele reeks van typische kleine degustaties die de smaakpapillen verwennen. Action Team Training : www.actionteamtraining.com Admire : www.admire.be Alleluias Events : www.alleluias.com ARAU : www.arau.org Arkadia : www.asbl-arkadia.be Bus Bavard : www.busbavard.be Ecco La Luna : www.eccolaluna.be Event Masters : www.eventmasters.be Exception Events & Incentives : www.xception.be In and Out : www.inandout.be Itinéraires : www.itineraires.be Next Event : www.nextevent.be Perfect Plus Events : www.perfectplus.be Pro Velo : www.provelo.org Sem ’On Business : www.semonbusiness.com Sterkmans Events : www.sterkmansevents.eu

Praktische info

  • 0